| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Подбайте про своє майбутнє – відмовтесь від зарплати в «конвертах»
Опубликовано 30/06/2010 от admin


Добре відомо, що добробут громадянина залежить передусім від рівня заробітної плати. А він у свою чергу – від ефективної роботи підприємства. Отримання ж належних соціальних гарантій громадянином забезпечується тоді, коли у казні держави є достатньо коштів. А наповнення казни відбувається, головним чином, за рахунок надходження податків та інших обов'язкових платежів, і в першу чергу, одним з основних платежів – це кошти, сплачені на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.


Проте, ненадходження страхових внесків – це нестача коштів на пенсійні виплати. Несплата ж, в першу чергу, пов’язана з затримкою виплати заробітної плати працівникам ряду підприємств.

Так, за даними Управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі 16 підприємств мають заборгованість з виплати заробітної плати на загальну суму 634,6 тис.грн..

Крім зазначеного вище має місце таке явище, як робота працівників без укладання передбачених законодавством трудових договорів. Звертаємо увагу найманих працівників на те, що погоджуючись на „неформальні” трудові відносини, Ви позбавляєтесь соціальної захищеності. Більше того, обкрадаючи державу, такі роботодавці свідомо обкрадають своїх найманих працівників. Адже отримана заробітна плата у "конвертах" обов'язково вплине на розмір пенсії та на загальний стаж роботи. Той, хто отримує “тіньову” зарплату, позбавлений одержання пристойної пенсії в старості.

Що потрібно робити аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату?

Найманому працівникові необхідно зайняти чітку позицію наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог чинного законодавства, а про факти виплати заробітної плати у “конвертах” повідомляти державну податкову службу та органи прокуратури.

Хотілося б нагадати, що до Кримінального кодексу України внесено зміни, що посилюють відповідальність за несвоєчасну виплату або безпідставну невиплату заробітних плат. За порушення чинного законодавства передбачено накладання штрафу на посадових осіб підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності.

Ще раз звертаємо увагу найманих працівників на те, що приховування реальної зарплати або ж виплата її, в так званих, «конвертах» безпосередньо відобразиться на вашій майбутній пенсії. Замисліться над цим!

Фіцер М.В.,
заступник начальника управління –
начальник відділу обліку надходження платежів
управління ПФУ в Овідіопольському районі.
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.038 секунды