| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Про підвищення до пенсії дітям війни
Опубликовано 06/05/2010 от admin


На теперішній час дуже актуальне питання щодо підвищення на 30% мінімальної пенсії за віком дітям війни. Ніні розмір мінімальної пенсії за віком визначається єдиним законодавчим актом, а саме: ст.28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”,


в розмірі  прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом. Ця норма застосовується тільки для  визначення розмірів, призначених згідно із цим Законом, і для  розрахунку підвищення до пенсії дітям війни застосовуватись  не може.

Ухвала Конституційного Суду України від 22.05.2009 року № 27-у/2009 щодо непоширення мінімального розміру пенсії за віком, установленого ст.28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне  пенсійне страхування”  на правовідносини, що  виникають  на підставі інших законів, крім цього Закону, дає підстави  стверджувати про наявність правової колізії щодо виплати підвищення до пенсії дітям війни та вказують на неможливість  використання розміру мінімальної пенсії за віком як розрахункової величини, на основі чого у певних відсотках передбачена ця виплата.

Отже, Кабінет Міністрів України забезпечує виплату підвищення до пенсії дітям війни в межах видатків, затверджених Верховною Радою України під час щорічного ухвалення Державного бюджету України.

У 2009 році дітям війни виплачується підвищення до пенсії згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28.05.2008 р. № 530 “Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян”, тобто в розмірі 49.80 грн.

Ураховуючи викладене, в разі  ухвалення Верховною Радою України рішень щодо  законодавчого врегулювання цього  питання  та збільшення видатків  на зазначену мету Кабінет Міністрів України обов’язково  гарантуватиме виплату підвищення до пенсії в розмірах, установлених законодавством.

О.С.Коропатницька,
заст.начальника управління ПФУ
в Овідіопольському районі - начальник
відділу з призначення пенсій.
 
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.039 секунды