| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Строки виплати пенсій
Опубликовано 23/04/2010 от admin


З метою недопущення порушення строків виплати пенсій і забезпечення стабільного фінансування Уряд установив чіткі терміни виплати пенсій з 4 по 25 число включно. Відповідно до частини 1 ст.47 ЗУ “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія виплачується щомісяця у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія виключно в грошової формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера.


Для пенсіонерів, які одержують пенсії в відділеннях поштового зв’язку - графік виплати пенсій визначається із урахуванням територіальності  доставних дільниць (тобто за конкретною вулицею або частиною вулиці  закріплено дату виплати), який надається в Пенсійний фонд України  відділеннями поштового зв’язку.
Пенсіонерам, що отримують до пенсії за нормами ЗУ “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”(інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей загиблих) мають право першочергової виплати пенсії, тобто дата виплати таких пенсіонерів з 4 по 10 число.

Для пенсіонерів, які  одержують пенсії у банках.
1. Виплату пенсії через поточні рахунки у банках слід починати з 4  по 25 число кожного місяця  щоденно

2. Розподіл пенсіонерів (по яких не припинено  виплату пенсій) для визначення дати виплати встановлюється відносно суми призначеної пенсії станом на 01.01.009 року в межах встановлених лімітів фінансування.
Розмір ліміту фінансування одного дня виплати для установ банків для  кожного управління Пенсійного фонду України в районах, містах та  районах  у містах визначається шляхом пропорційного розподілу місячної потреби на виплату пенсій  через установи банків за грудень 2008 року на  кількість  виплатних днів.

3.Визначається черговість пенсіонерів для визначення дати виплати.

Всередині черги сортування  особових рахунків здійснюється за  датою народження одержувача пенсії – від більшого віку до меншого.

Перша черга. Пенсіонери, що отримують підвищення до пенсій за нормами Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей загиблих), тобто тій категорії пенсіонерів, які згідно з дорученням Президента України від 16.07.1997 р. № 1-14/488 мають право першочергової виплати пенсій, дату виплати було установлено відповідно до п. 1 листа, але не пізніше 10 числа.

Друга черга. Особи, які перебувають на повному державному утриманні.

Третя черга. Пенсіонери, які мають підвищення учасникам війни та відповідно до Закону України “Про жертви нацистських переслідувань”.

Четверта черга. Одержувачі пенсій у зв’язку із втратою годувальника.

П’ята черга. Діти-інваліди, інваліди першої, другої, третьої груп інвалідності.

Шоста черга. Особи, які одержують пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Сьома черга. Особи, які одержують підвищення громадянам, які необґрунтовано зазнали політичних репресій і згодом були реабілітовані та членам їх сімей, яких було примусово переселено (п. “г” ст.77 Закону України “Про пенсійне забезпечення”) та пенсіонери, яким призначено підвищення згідно із Законом України “Про соціальний захист дітей війни”.

Восьма черга. Усі інші категорії одержувачів пенсій, які не працюють.
Всередині черги сортування буде здійснюватись за датою народження одержувачів пенсій – від більшого віку до меншого.
В останню чергу встановлюються дати виплати для працюючих одержувачів пенсій.

О.С.Коропатницька,
заст.начальника управління ПФУв Овідіопольському районі –
Начальник відділу з призначення пенсій
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.049 секунды