| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Як призначається пенсія по втраті годувальника
Опубликовано 23/04/2010 от admin


Згідно зі статтею 37 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» у зв'язку із втратою годувальника призначають на одного непрацездатного члена сім'ї 50 відсотків пенсії за віком померлого годувальника.


Відповідно до частини першої статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» мінімальний розмір пенсії за віком за наявності в жінок 20 років страхового стажу встановлюють у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного в законодавстві.

За кожний повний рік страхового стажу понад 20 років жінкам пенсію за віком збільшують на 1 відсоток од розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більше ніж на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України» затверджено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 01.01.2008 р. - 470 грн. 00 коп., з 01.04.2008 р. - 481 грн. 00 коп., з 01.07.2008 - 482 грн. 00 коп.

Кабінет Міністрів України прийняв Постанову від 26.03.2008 р. № 265 «Деякі питання пен­сійного забезпечення громадян», у якій передбачено виплату щомісячної державної адресної допомоги з 1 квітня 2008 року в разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, установлених у законодавстві, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в осіб, яким призначено пенсію у зв'язку із втратою годувальника, на одного непрацездатного члена сім'ї 100 відсотків прожиткового мінімуму, установленого в законодавстві для осіб, які втратили працездатність.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.07.2008 р. № 654 «Про підвищен­ня рівня пенсійного забезпечення громадян», передбачено починаючи з 1 липня 2008 року встановити доплату в разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної державної адресної допомоги, передбаченої в Постанові Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 р. № 265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян», та інших доплат до пенсій, установлених у законодавстві, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в осіб, яким призначено пенсію у зв'язку із втратою годувальника на одного непрацездатного члена сім'ї - 544 грн.

Коропатницька О.С.,
заступник начальника управління -
начальник відділу з призначення
пенсій    управління  ПФУ
в Овідіопольському районі                                  
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.041 секунды