| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:



/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Пам’ятка пенсіонеру.
Опубликовано 23/04/2010 от admin


1. Пенсіонери зобов’язані повідомляти управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі про обставини, що спричиняють зміну розміру пенсійної виплати або припинення її виплати: про вступ на роботу, звільнення з роботи, зміни в складі сім’ї.


2. Особі, яка  має  одночасно  право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв’язку з втратою годувальника), за  різними законами, а також на  щомісячне довічне грошове утримання, що виплачується замість пенсії, призначається одна пенсія або  щомісячне довічне утримання за її вибором.

3. Пенсія за вислугу  років призначається при залишенні роботи, яка дає право на цю  пенсію. У разі  влаштування  на роботу за посадою, яка  дає право на  пенсію за вислугу років, виплата пенсії припиняється на весь період  роботи на  цій посаді, у тому числі у випадках, коли робота на цих посадах має  місце після досягнення пенсійного віку.
Переведення з одного виду пенсії на інший провадиться з дня подання заяви з усіма необхідними документами. Пенсіонерам після досягнення пенсійного віку рекомендуємо  звернутися до органів Пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії за віком.

4. Згідно пункту 1 ст.33 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”) пенсія по інвалідності залежно від групи інвалідності призначається в таких розмірах: інвалідам I групи – 100 відсотків пенсії за віком; інвалідам II групи – 90 відсотків; інвалідам III групи – 50 відсотків.
За наявності в непрацюючих  інвалідів     II і  III груп – у чоловіків 25, а в жінок – 20 років страхового стажу за їх вибором пенсія по інвалідності призначається в розмірі пенсії за віком (частина друга статті 33 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).
Якщо вимоги частини  другої статті 33 цього Закону (інвалід звільнився з роботи, набув  необхідного стажу) виконані після призначення пенсії по інвалідності, пенсія по інвалідності в розмірі пенсії за віком інвалідам  II і  III груп призначається з дня  набуття такого права, якщо  звернення за призначенням пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком  відбулося  не пізніше трьох місяців з дня настання такого права.
У разі працевлаштування особи, якій призначено пенсію відповідно до частини другої статті 33  цього Закону  (крім випадків, коли особа досягла пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього Закону), у  період роботи пенсія по інвалідності виплачується у розмірі, передбаченому частиною першою статті 33 цього Закону.       

О.С. Коропатницька,
заступник начальника управління ПФУ
в Овідіопольському районі – начальник
відділу  пенсійного  забезпечення. 
                                          




/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ



/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу



/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.040 секунды