| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: До відома!
Опубликовано 29/01/2010 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

Згідно з Указом Президента України від 03.07.2000 р. № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва», постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 р. № 1358 з 2001 року в Одеській області реалізується державна Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

Основними завданнями цієї Програми є організація перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, формування нової генерації молодих управлінців, здатних створити якісні ринкові засади економіки України, надання їм можливості набути сучасні економічні знання та практичні навички роботи в умовах ринкової економіки.

Програма включає два етапи:

І. Перепідготовку спеціалістів у вищих навчальних закладах з отриманням диплому спеціаліста за економічними напрямами (10 місяців-очно-заочна форма) фахівців віком до 40 років з вищою освітою (не економічною), досвідом роботи на управлінських посадах підприємницьких структур не менше одного року, з базовим знанням однієї з провідних іноземних мов (англійської, німецької, французької). Перепідготовка здійснюється за рахунок бюджетного фінансування.

ІІ. Стажування менеджерів за кордоном. Після закінчення навчання студенти, які показали добру теоретичну підготовку, підтвердили знання іноземної мови, успішно захистили консультаційний проект мають можливість пройти стажування на підприємствах країн Європи з метою отримання відповідного досвіду роботи, пошуку партнерів за кордоном. Тривалість стажування – від 1 до 3 місяців.

На теперішній час Головним управлінням економіки облдержадміністрації приймаються документи від кандидатів на конкурсний відбір слухачів для проходження перепідготовки в Одеському державному економічному університеті. За більш детальною інформацією звертатися за телефоном: (048) 718-94-06.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.035 секунды