| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Пенсійний фонд інформує
Опубликовано 21/12/2009 от admin
Информслужба

11 березня 2009 року Уряд прийняв постанову КМУ №198 “Деякі питання соціального захисту окремих категорій громадян”, якою передбачив проведення перерахунків пенсій в 3 етапи протягом 2009 року. З 1 квітня 2009 року пенсії непрацюючим пенсіонерам були збільшені на 7.50 грн,


з 1 липня 2009 року ця величина зросла до 14.20 грн. Чергове підвищення (з 14.20 до 28.40 грн.) відбудеться  з 1 жовтня 2009 року. Тобто з 1 жовтня   непрацюючі пенсіонери отримають надбавку до пенсії  в порівнянні з вереснем 2009 року в розмірі 14.20 грн.

Хочу відзначити, що право на таке підвищення мають лише непрацюючі пенсіонери та особи, які одержують пенсію на дітей ( пенсія в разі втрати годувальника), незалежно від отриманого доходу.

Тим пенсіонерам, які на теперешній час являються непрацюючими, але не отримують дане підвищення необхідно звернутися до ПФУ в Овідопольському районі в прийомні дні:  понеділок, середа з 8.30 до 17.00 години для проведення перерахунку. При собі необхідно мати слідуючи документи: паспорт, ідентифікаційний номер, трудову книжку, довідку з податкової інспекції, що не займаєтесь піприємницькою діяльністю.

Дане підвищення  встановлюється  з дня, наступного за днем звільнення - у випадках коли особа припиняє трудову діяльність після 01.04.2009 року.

Нагадуємо пенсіонерам, що на сьогоднішній день є три  варіанти перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

Перший, якщо людина має 24 місяці страхового стажу, вона може зробити переррахунок пенсії з урахуванням страхового стажу  або ж страхового стажу і заробітку, набутого після призначення пенсії (останнього перерахунку).

Другий, якщо пенсіонер відпрацював менше 24  місяців, він також має право на перерахунок. При цьому враховуватись буде  тільки страховий стаж, набутий після виходу на пенсію (останнього перерахунку) не раніше чим через 2 роки після призначення пенсії (останнього перерахунку). При цьому враховується попередньо визначена заробітна плата. Право на врахування зарплати за відпрацьовані місяці людина не має.

Третій варіант стосується пенсіонерів, які вийшли на пенсію при неповному стажі і зараз продовжують працювати. Тобто це чоловіки, які не мають 25 років стажу та жінки, які не мають 20 років стажу. Наприклад, жінка отримала пенсію, маючи 19 років страхового стажу, ії розмір був  визначений пропорційно до відпрацьованного часу. Вона має право додати стаж до 20 років незалежно від того, скільки часу минуло від призначення пенсії, тобто  ій не потрібно чекати 24 місяці.

Коропатницька О.С.,
заступник начальника управління-
начальник відділу з призначення пенсій
ПФУ в Овідіопольському районі  
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.050 секунды