| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Отримуємо пенсії у банках
Опубликовано 21/12/2009 от admin
Информслужба

Пенсії через установи банків – ефективна форма управління фінансами пенсійної системи. Пенсійний фонд України здійснює виплату пенсій та грошової допомоги як через поштові відділення, так і через банківські установи. На сьогодні пенсіонерам надано право самостійного вибору форми отримання пенсійної виплати.


Переведення пенсій на поточні рахунки одержувачів в установи банків значною мірою сприяє скороченню терміну обліку коштів на виплату пенсій та грошової допомоги, спрощує контроль та облік їх руху, забезпечує використання їх за цільовим призначенням, а головне – зменшує адміністративні витрати органів Пенсійного фонду у зв’язку з безкоштовним обслуговуванням поточних рахунків пенсіонерів.

Водночас пенсіонерам і одержувачам допомоги в Україні надано право вибору установи, яка безпосередньо здійснюватиме пенсійні виплати як готівкою в касах банків, так і через карткові рахунки. Відкриття пенсіонерам карткових рахунків, а також у разі необхідності надання права зарахування на них сум заробітної плати створює зручні умови отримання коштів.

Здійснення виплати пенсій через банківські платіжні картки не лише відкриває для літньої людини нові можливості в комплексному обслуговуванні, а й економить її час, оскільки, скориставшись мережею банкоматів, не потрібно стояти в черзі в касі банку для отримання пенсій та грошової допомоги. Забезпечується також і певне збереження цих коштів. У разі переїзду, виїзду на лікування або відпочинок у пенсіонера не виникає потреби брати з собою значну суму коштів готівкою. Картковий рахунок дає змогу отримати належні клієнту кошти через мережу банкоматів або у будь-якому відділенні уповноваженого банку на території України. Крім того, без особистого відвідання банку, за разовим дорученням або на регулярній основі можна здійснювати оплату товарів та відповідних послуг (у тому числі комунальних), поповнювати депозитні вклади.

Останнім часом заслуговують на увагу кредитні програми українських банків за картковими рахунками, розроблені безпосередньо для пенсіонерів. Банки пропонують як довготривале кредитування для придбання товарів народного споживання, так і щомісячне кредитування під суму призначеної пенсійної виплати. При цьому в першому випадку оформлення споживчих кредитів потребує подання мінімальної кількості документів, а в другому кредитування здійснюється взагалі без надання застави або поруки.

Відсоткові ставки за користування кредитними коштами для одержувачів пенсій та грошової допомоги встановлюються за пільговою шкалою. Крім того, пенсіонери та одержувачі допомоги мають можливість безкоштовного переказу з рахунку в межах банку на погашення кредиту, відсотків за кредитом. Згідно з договорами, укладеними між банком і пенсіонером, запроваджуються „пільгові” строки повернення коштів залежно від строку зарахування на рахунок останньої пенсії та грошової допомоги.

З метою заохочення пенсіонерів-вкладників до відкриття довгострокових депозитних рахунків українські банки пропонують клієнтам різноманітні умови за строками заощадження, підвищеними розмірами відсоткової винагороди, порядком виплати відсотків.

Українські банки подовжують розширювати мережу, покращуючи умови обслуговування клієнтів-пенсіонерів.

На даний час управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі уклало договори з 12 банками, а саме: з Ощадбанком, банком «Райффайзен Банк Аваль», «Приватбанком», «Імексбанком», «Укргазбанком», «Морським Транспортним банком», «Промінвестбанком», «Укрсоцбанком», «УкрСиббанком», «Експрес-Банком», «Південний», «Інвестбанком».

Для того, щоб оформити виплату пенсій через банк необхідно подати до відділення банку слідуючі документи: паспорт, копію ідентифікаційного номера, пенсійне посвідчення, а для пенсій нового призначення – довідку з Пенсійного фонду.

Водночас ще раз нагадуємо, що виплата пенсій через підприємства поштового зв’язку та через банківські установи здійснюється  починаючи з 4 числа по 25 число включно щомісяця.

Визначається черговість пенсіонерів для визначення дати виплати.

Перша черга. Пенсіонери, що отримують підвищення до пенсій за нормами Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (інвалідам війни, учасникам бойових дій, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членам сімей загиблих), тобто тій категорії пенсіонерів, які згідно з дорученням Президента України від 16.07.1997 р. № 1-14/488 мають право першочергової виплати пенсій, дату виплати було установлено відповідно до п. 1 листа, але не пізніше 10 числа.

Друга черга. Особи, які перебувають на повному державному утриманні.

Третя черга. Пенсіонери, які мають підвищення учасникам війни та відповідно до Закону України “Про жертви нацистських переслідувань”.

Четверта черга. Одержувачі пенсій у зв’язку із втратою годувальника.

П’ята черга. Діти-інваліди, інваліди першої, другої, третьої груп інвалідності.

Шоста черга. Особи, які одержують пенсії за особливі заслуги перед Україною.

Сьома черга. Особи, які одержують підвищення громадянам, які необгрунтовано зазнали політичних репресій і згодом були реабілітовані та членам їх сімей, яких було примусово переселено (п. “г” ст.77 Закону України “Про пенсійне забезпечення” та пенсіонери, яким призначено підвищення згідно із Законом України “Про соціальний захист дітей війни”.

Восьма черга. Усі інші категорії одержувачів пенсій, які не працюють.

Всередині черги сортування здійснюється за датою народження одержувачів пенсій – від більшого віку до меншого.

В останню чергу встановлюються дати виплати для працюючих одержувачів пенсій.

Мойсеєва О.С.,
начальник відділу з виплати пенсій
управління Пенсійного фонду України
в Овідіопольському районі.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.038 секунды