| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Своєчасна сплата страхових внесків – своєчасна виплата пенсій
Опубликовано 22/09/2009 от admin
Информслужба

Головним завданням діяльності управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі за дев’ять місяців поточного року є забезпечення виконання плану доходів, що дозволить своєчасно та в повному обсязі виплатити пенсії пенсіонерам.


З усіх джерел фінансування надійшло 75 456,0 тис.грн., що на 5 300,0 тис.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Понад план надійшло 3  191 тис.грн..

Сьогодні управління працює над збільшенням надходжень страхових внесків та уникненням втрат коштів внаслідок несплати страхових внесків підприємствами-боржниками.

Управління ПФУ в Овідіопольському районі забезпечує збір страхових внесків від нарахованого фонду оплати праці на рівні більше 100%. Тому основним джерелом збільшення надходжень є легалізація заробітної плати.

Вирішення питання легалізації заробітної плати потребує часу та усвідомлення як роботодавцями, так і найманими працівниками того, що виплата заробітної плати „в конвертах” не приносить вигоду нікому. За рахунок легалізації заробітної плати була б можливість збільшення розміру пенсій, а ті громадяни, які отримують заробітну плату „в конвертах”, могли б розраховувати на достойну пенсію в майбутньому. На сьогоднішній день представники „малого бізнесу” переважно вказують у звітності до ПФУ мінімальну заробітну плату на найманих працівників, але є випадки, коли великі підприємства мінімізують свої виплати на оплату праці і зменшують сплату страхових внесків. У порівнянні з середньою заробітною платою по району 1444 грн. більшість підприємств нараховує заробітну плату в розмірі 630-700 грн. за яку, як відомо поважаючий себе робітних працювати не буде. Також треба відмітити і фермерські господарства, які взагалі не реєструють більшість найманих (сезонних) робітників. За таких обставин ці робітники взагалі не підпадають під дію Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” і той період, який був відпрацьований, не зарахується до стажу, що приведе до небажаних наслідків при виході даних робітників на пенсію.

Тому управління Пенсійного фонду в рамках своїх повноважень постійно інформує органи виконавчої влади, державні інспекції праці, правоохоронні органи про страхувальників, які виплачують заробітну плату в мінімальних розмірах для вжиття відповідних заходів впливу на них. Щосереди в райдержадміністрації проводиться засідання комісії з питання заборгованості по заробітній платі, на яку запрошуються керівники підприємств-боржників. Також важлива роль відводиться і засобам масової інформації, адже саме вони оперативно доносять корисну інформацію до читачів та слухачів. Насправді, питання легалізації заробітної плати можливо буде вирішити тоді, коли самі громадяни усвідомлять ті неприємні наслідки і будуть захищати свої права належним чином, а не мовчати, отримуючи заробітну плату „в конвертах”.

Нажаль не всі  керівники підприємств розуміють, що порушення ними обов’язків зі сплати внесків за найманих працівників не лише позбавляє останніх частини пенсії, а й не додає кошти, які могли б бути направлені на підвищення пенсій нинішнім пенсіонерам.

Також для погашення боргів УПФУ в Овідіопольському районі активно співпрацює з місцевими органами виконавчої влади, з громадськими організаціями, проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу в трудових колективах.

Заступник начальника управління –
начальник відділу обліку надходження платежів
УПФУ в Овідіопольському районі
Фіцер М.В.   
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.062 секунды