| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: До уваги громадян україни, які працюють за кордоном!
Опубликовано 22/09/2009 от admin
Информслужба

Управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі повідомляє, що згідно Порядку добровільної участі у солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування громадян України, які працюють за межами України, затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України 10.03.2009 року № 10-1, дані громадяни мають можливість отримати страховий стаж та при досягненні пенсійного віку розраховувати на достойну пенсію.


Для участі у пенсійному страхуванні необхідно подати заяву згідно з додатком №1 органу Пенсійного фонду за місцем проживання. Протягом 5 робочих днів з дня одержання заяви, Пенсійний фонд надсилає особі договір про добровільну участь у пенсійному страхуванні у двох примірниках згідно з додатком №2. Після підписання, договір про добровільну участь повертається у двох примірниках органу Пенсійного фонду. Пенсійний фонд протягом 5 робочих днів з дня отримання договору про добровільну участь підписує його та надсилає другий примірник особі за місцем проживання. За бажанням особи другий примірник договору може зберігатись у Пенсійному фонді. Договір заключається на термін не менше одного року.

Розміри страхових внесків встановлюються в договорі і визначаються платником самостійно, але не менше мінімального та не більше максимального страхового внеску. Сплата страхових внесків здійснюється шляхом перерахування коштів на окремі рахунки Пенсійного фонду.

Особам, які беруть добровільну участь у пенсійноиу страхуванні, пенсії призначаються відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Всю необхідну інформацію щодо добровільної участі у пенсійному страхуванні можливо отримати на веб-сайті Пенсійного фонду www.pfu.gov.ua.

Заступник начальника управління –
начальник відділу ОНП управління
ПФУ в Овідіопольському районі
М.В.Фіцер
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.033 секунды