| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: До уваги підприємці, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування!
Опубликовано 02/07/2009 от admin


З 1 травня 2009 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 року №366 "Про сплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування".


Відповідно до вказаної постанови фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності та не перебувають з ними у трудових відносинах, починаючи з 1 травня 2009 року, зобов’язані сплачувати до Пенсійного фонду страхові внески, щомісячний розмір яких, з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, не може становити менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу.

Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати у 2009 році, мінімальний страховий внесок для зазначених осіб становить у:

- травні - червні – 207,5 грн.; 
- липні - вересні – 209,16 грн.; 
- жовтні – листопаді – 215,8 грн.;
- грудні – 222,11 грн. 

Особи мають право визначити для себе розмір страхового внеску, який перевищує мінімальний, але не може бути більший максимального розміру страхового внеску, обчисленого у розмірі 15 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб. Оскільки, на сьогодні, максимальна величина становить 10035 грн.,  щомісячна сума самостійно встановленого внеску, з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, не може перевищувати 3331,62 грн.
Щомісячний розмір такого страхового внеску визначається як різниця між визначеним особою розміром страхового внеску та частиною відповідного податку, що спрямовується органами Держказначейства України до бюджету  Пенсійного фонду України.

Наприклад: суб'єктом підприємництва – фізичною особою сплачено 200 грн. єдиного податку. До Пенсійного фонду спрямовується 42% цієї суми, що становить 84,00 грн. Мінімальний страховий внесок у травні 2009 року складає: (625 грн. х 33,2%) : 100 = 207,50 грн. Розмір доплати становитиме 123,50 грн. (207,50 – 84,00 грн. = 123,50 грн.).

Сплата  страхових внесків здійснюється щоквартально, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, а саме:

- за травень та червень 2009 року – до 20 липня 2009 року;
- за липень - вересень 2009 року – до 20 жовтня 2009 року;
- за жовтень - грудень 2009 року – до 20 січня 2010 року.

Звітність  до  органів Фонду зазначеними особами подається щорічно до 1 квітня наступного за звітним роком, за формою згідно з додатком 26 до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України 19.12.2003р. №21-1, та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 16 .01.2004 р. за № 64/8663.

Додаткова реєстрація в органах Фонду не проводиться, додаткова звітність не запроваджується.

Сплата  внесків здійснюється на рахунки органів Пенсійного фонду,  відкриті до 1 січня 2004 року в установах ВАТ «Державний ощадний банк України», на які перераховується частина єдиного та фіксованого податків, за місцем реєстрації цих осіб, як страхувальників.

Зазначений Порядок здійснення доплати дає можливість підприємцям на рівних засадах з іншими застрахованими особами формувати розмір пенсії не менше прожиткового мінімуму та покликаний захищати самих підприємців.

За  справками звертатись до Управління Пенсійного
Фонду України в Овідіопольському районі
Тел. 8(04851) 3-70-51
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.048 секунды